Samsung 27'' Odyssey G3 LS27DG302EUXUF 1 Ms 180 Hz FHD (HDMI+DP) Pivot Gaming Monitör (LS27DG302EUXUF)
Stok Miktarı : 1
Barkod : 8806095535388
Adet
Artır Azalt
Ürün özellikleri Vesa Uyumluluğu Yok Boyutlar 618.2 x 520.6 x 234.2 mm Ağırlık 4.4 Kg Sync Teknolojisi FreeSync Kullanım Amacı Oyun 3D Desteği Yok Ekran Büyüklüğü (İnç) 27 inç Tepki Süresi 1 ms HDR HDR10 Dokunmatik Ekran Yok Renk Sayısı 16,7 Milyon Parlaklık (cd/m) 250 cd Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran) Çözünürlük (max) 1920 x 1080 Kamera Yok HDMI 1 Yenileme Hızı (Hz) 180 Hz Dahili Hoparlör Yok Kontrast Oranı (mnt) 3000:1 DisplayPort Var D‑Sub (VGA) Yok RGB Aydınlatma Var